هنر کودکان پیش دبستانی با محوریت "دوست دارم"

راهی که انتخاب کرده اید را من شغل نام نمیگذارم به آن عشق میگویم چون اعتقاد دارم مربی بودن هنر عشق ورزیدن و عشق آفریدن است. آن هم با موجوداتی که از لطافت و صداقت بی همتا هستند.ولی همین راه زیبا سخت است و بسیار پرمسئولیت . چون کودکان به شما اعتماد میکنند و شما آینده آنهارا رقم میزنید . آنها با تمام وجود شما را دوست دارند. اگر در دنیای هنر پیش دبستان مربی هستید. اگر میخواهید برای آموزش هنرپیش دبستان به مرحله ای از خلاقیت برسید، که کودکان بهترین بهره ببرند. با این شیوه نامه همراه باشید. این مجموعه  22 درس خلاقانه برای پیش دبستان است  که به مرور تمام این دروس شرح داده میشود . و ضمن توضیح درس  شیوه ها و نکات اجرایی آن اشاره خواهدشد.

فقط در نظر داشته باشید در این شیوه نامه مفاهیم و اصطلاحاتی مطرح میشود که اگرمطالب تخصصی سایت هنر کودکان را نخوانده باشید شاید برای شما کمی گنگ و نا مفهوم باشد . ولی همکارانی که با دوره های غیر حضوری من در سایت هنر کودکان همراهی دارند مطمنا بیشترین بهره را از این شیوه نامه خواهند برد .

این مجموع تحت عنوان "دوست دارم" برای کودکان پیش دبستانی طراحی شده است. و شامل نقاشی ،کاردستی ،  نمایش خلاق ، بازی ، مسی پلی – نمایش عروسکی و. خواهدبود.در این مجموعه معیار تمام آموزشها توجه به کلمه و حس دوست داشتن است .

اگر به جامعه حال حاضر خودمان کمی با دقت بیشتری نگاه کنیم. خواهیم دید که خیلی از مفاهیم و هنجارهای خوب یا از بین رفته و یا بسیار کم رنگ شده اند.بعضی از این مفاهیم چنان بر جامعه در هر سطحی و هر منطقه ای تاثیر گذار خواهد بود که شاید نتوان آن را توصیف کرد مفاهیمی چون محبت - همکاری - خانواده - دوست و دوست داشتن و دهها مفهوم دیگر که با پیشرفت بشر این مفاهیم بسیار کم رنگ شده اند.

در میان این مفاهیم دوست دارم(دوست داشتن ) یک کلمه تنها یا یک مفهموم خالی نیست. یک حس جهانی است که هر گروه سنی در هرکشور یا منطقه ای نسبت به آن واکنش بسیار خوبی خواهند داشت . حتی این حس را حیوانات به شدت درک میکنند. دوست داشتن یک حس زیباست و هر کسی برای آن میتواند تعریفی بیان کند. که آن تعریف از وجود خودش سرچشمه میگیرد.

برای دریافت به لینک زیر مراجعه کنید

شیوه نامه پیش دبستانی

کتاب چگونه یک مربی هنری موفق باشیم

شیوه نامه آموزش هنر پیش دبستانی

شیوه نامه آموزش سفالگری به کودکان 2 تا 5 سال

دوست ,پیش ,شیوه ,کودکان ,هنر ,مفاهیم ,شیوه نامه ,پیش دبستانی ,دوست داشتن ,این مفاهیم ,هنر کودکان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شعر ها ناقص وبلاگ آموزش 85 هیئت محبین اهل بیت (ع) شهر سهند شکوه کلاس آموزش فتوشاپ تاریخ گزیده بلاگی برای فایل فولدر روزنوشته های یک دوست گرد و غبار یک ستاره هوشمند سازی کسب و کار Bussines Intallagence