طبیعت زنده و طبیعت بی جان دو اصطلاح در نقاشی

وقتی صحبت از نقاشی و اصول نقاشی به میان می آید تمام ذهنها معطوف به جنبه های کلاسیک آن میشود . چرا که جامعه هنری ما فقط به چند بعد از این هنر تمرکز داشته و متاسفانه تا همین چند  سال اخیر چیزی به نام هنر کودکان و دنیای هنری کودکان مطرح بنود. و یا به صورت جدی انجام نمی شود. خیلی ها فکر میکنند نقاشی طبیعت بی جان مخصوص آدم بزرگهاست و مناسب بچه ها نیست . این گفته را هم میشود رد کرد هم تایید . اگر نگاه ما به عنوان مربی نگاه کلاسیک و متداول آن باشد . بله درست است ولی اگر نگاه خلاقانه و با متد روز دنیا برای کودکان آن را در نظر بگیریم مطمنا این گفته کاملا غلط است. چرا که همان اندازه که ما از نقاشی طبیعت زنده میتوانیم برای کودکان بهره بگیریم به همان اندازه از نقاشی های و سبک های آدم بزرگها هم میشود به نفع کودکان بهره گرفت ولی به شرطی که ساختار و رویکرد آموزشی شما منطبق با اصولی باشد که مورد تایید دنیای هنری کودکان است .

من در این درس که در سایت هنر کودکان به آن پرداخته ام به نکات مهم و اجرایی طبیعت بی جان برای کودکان اشاره میکنم شما میتوانید با یک بررسی چند دقیقه ای در سایت من به هزاران نکته اجرایی و آموزشی برسید .

بعضی از دوستان وبلاگ را با سایت اشتباه میگیرند. این جایی که شما در آن هستید و دارید این مطلب را میخوانید وبلاگ من است و سایت در لینک آبی که مشخص کردم قراردارد فقط کافی است کلیک کنید .

عضو کانال تلگرام  و اینستاگرام من باشید . شما هم عضو خانواده من هستید

کتاب چگونه یک مربی هنری موفق باشیم

شیوه نامه آموزش هنر پیش دبستانی

شیوه نامه آموزش سفالگری به کودکان 2 تا 5 سال

,کودکان ,نقاشی ,طبیعت ,جان ,بی ,    ,برای کودکان ,طبیعت بی ,بی جان ,نقاشی طبیعت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رسالت مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی مرجع دانلود فیلم و سریال آبی هواداران اساسینز کرید گونل موسسه مهندسین کامپیوتر یک مرد آبی vimkala نشخوارگاه ذهنم :)